Espresso Kneippa

Armbad_autokorrektur

Kawa jest czymś dla osób lubiących gorące napoje. Ja również do nich należę. Kocham ten brązowy pobudzający napój. Niedawno odkryłam dla mnie coś nowego, co działa jeszcze szybciej – bez skutków ubocznych. No tak, słowo „nowe“ jest subjektywne. Sebastian Kneipp wynalazł ten zabieg ponad 130 lat temu. Działanie jest spektakularne. Zimna kąpiel rąk! Każdy może ją łatwo wykonać w domu i znów rusza myślenie, napięcia się luzują, można powiedzieć duchowy fitness „to go“. Kto chce wypróbować niech albo obejrzy ten kótki filmik (polskie napisy należy włączyć na ikonce po prawej stronie):

Espresso Kneippa

albo zrobi to tak jak ja:

Espresso Kneippa w domu – bez działań ubocznych za to z gwarancją zadowolenia!Nie potrzebne żadne przygotowanie, ręce muszą być ciepłe.

Zanurz obie ręce w umywalce (pojemniku) z zimną wodą aż do połowy ramion. Oddychaj spokojnie i głęboko. Wytrzymaj w wodzie ok. 10 do 30 sekund, dopóki jest to jeszcze przyjemne. Następnie powoli wyciągnij ręce z wody, usuń dłonią nadmiar wody ze skóry, nie osuszaj ręcznikiem. Poruszaj rękoma i pozwól im wyschnąć.

Czy w pracy, szkole czy na studiach – warto spróbować. I na piątkowe popołudnie godne polecenia. Bardzo szybko powróci nam koncentracja i energia. Życzę Wam wiele radości podczas espresso Kneippa. (DS)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s