Konkurs fotograficzny: Wakacje z kosmetykami Kneipp®

2013-07-22 18.38.23Wakacje powoli dobiegają  końca, zostały nam już tylko jakieś 2 tygodnie. Słońce spaliło już większość trawy, przynajmniej w moim ogródku…no i w ogródku sąsiadów 🙂 Ale wierzę w to, że są jeszcze miejsca suszą niedotknięte, obfitujące soczystą zielenią i tętniące życiem lub wprowadzające w nastrój odprężenia. Pokażcie nam je!

Tak sobie pomyśleliśmy, że skoro pierwszy konkurs na blogu został pomyślnie rozwiązany (ogłoszenie wyników w poniedziałek 17.08.2015r.), to od razu ogłosimy następny. Konkurs fotograficzny: Wakacje z Kneipp®.

Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

Zrób zdjęcie dowolnego kosmetyku Kneipp® w polskiej szacie graficznej, w pięknej scenerii wakacyjnej i wyślij je do 31.08.2015r. do godz. 12:00 na adres info@kneipp.pl. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w dniu 14.09.2015r. na naszym blogu.

Nagrody:

  1. Miejsce

Zestaw produktów firmy Kneipp: Esencja do kąpieli Totalny relaks, Olejek do ciała Kwiat migdała Jedwabna skóra, Pielęgnujący płyn pod prysznic Radość życia.

  1. Miejsce:

Zestaw produktów firmy Kneipp: Pielęgnujący płyn pod prysznic Radosna chwila relaksu, Olejek do ciała Kwiat migdała Jedwabna skóra, Kryształki do kąpieli Totalny relaks.

  1. Miejsce:

Zestaw produktów firmy Kneipp: Pielęgnujący płyn pod prysznic Na dobry nastrój, Olejek do ciała Kwiat migdała Jedwabna skóra.

Kolejnych 10 osób otrzyma Kryształki do kąpieli Radosna chwila relaksu.

Regulamin konkursu: patrz https://swiatkneippa.com/konkursy/

Co Wy na to ?

ZAPRASZAMY!!!

_______________________________________________________________

WYNIKI KONKURSU

Bardzo dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie fotograficznym “Wakacje z Kneipp®” na blogu http://www.swiatkneippa.com. 🙂 Poniżej zwycięzcy, którym serdecznie gratulujemy.

Pierwsze miejsce zdobyła dorotheum i otrzymuje od nas zestaw produktów firmy Kneipp: Esencja do kąpieli Totalny relaks 100ml, Olejek do ciała Kwiat migdała Jedwabna skóra 100ml, Pielęgnujący płyn pod prysznic Radość życia 200ml.

I miejsce

Drugie miejsce zdobyła pani Krystyna S.i otrzymuje od nas zestaw produktów firmy Kneipp: Pielęgnujący płyn pod prysznic Radosna chwila relaksu 200ml, Olejek do ciała Kwiat migdała Jedwabna skóra 100ml, Kryształki do kąpieli Totalny relaks 60g.

II miejsce

II miejscie

Trzecie miejsce zdobył pan Arkadiusz L. i otrzymuje od nas zestaw produktów firmy Kneipp: Pielęgnujący płyn pod prysznic Na dobry nastrój 200ml, Olejek do ciała Kwiat migdała Jedwabna skóra 100ml.

III miejsce

III miejsce

GRATULUJEMY!!!

Zwycięzców prosimy o kontakt mailowy na info@kneipp.pl i podanie adresu do wysyłki nagrody.

Pozdrawiamy i zapraszamy wszystkich do śledzenia naszego bloga i facebooka!

Już wkrótce kolejny konkurs 🙂

1 thought on “Konkurs fotograficzny: Wakacje z kosmetykami Kneipp®

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s